Додаткові послуги

  Перелік послуг КП "Телоенерго" для споживачів міста Кременчук (для фізичних осіб, бюджетних та релігійних організацій, та для інших юридичних осіб) 
   
№ з/п Найменування послуг
1 Вартість послуг з опломбування вузлів комерційного обліку теплової енергії власників (співвласників) приміщень у будівлі,  яка є самостійним об'єктом нерухомого майна.
2 Вартість послуг з розпломбування вузлів комерційного обліку теплової енергії власників (співвласників) приміщень у будівлі,  яка є самостійним об'єктом нерухомого майна. 
3 Вартість послуг з опломбування вузлів  обліку теплової енергії, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії  в квартирах (приміщеннях) будинку.
4 Вартість послуг з розпломбування вузлів обліку теплової енергії що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії  в квартирах (приміщеннях) будинку.
5 Вартість послуг по підключенню абонентів (крім побутових) до  теплових мереж.
6 Вартість послуг по відключенню абонентів (крім побутових) від теплових мереж.
7 Вартість послуг по копіюванню або друку документів, що надаються за запитом на інформацію
8 Вартість послуг повторного виклику контролера теплового господарства на прийняття гідравлічних випробувань елеваторних вузлів, водопідігрівачів, розподільчих вузлів для інших споживачів ( 1 година).
9 Вартість послуг з технічних умов на підключення  до теплових мереж
10 Вартість послуг з технічних умов на  відключення об'єктів від  теплових мереж
11 Вартість послуг з технічних умов на  реконструкцію системи опалення та гарячого водопостачання
12 Вартість послуг з опломбування вузлів комерційного обліку гарячої води, об'єкти нерухомості яких не беруть участь в розподілі обсягів спожитих комунальних послуг багатоквартирних будівель. 
13 Вартість послуг з розпломбування вузлів комерційного обліку гарячої води, об'єкти нерухомості яких не беруть участь в розподілі обсягів спожитих комунальних послуг багатоквартирних будівель. 
14 Вартість транспортних послуг:
  МАЗ 5340 С2 КС3579
  JCB 3 CX SITEMASTER (екскаватор-навантажувач)
  ЗИЛ 133 ГЯ КС 3575 А
  ЗИЛ 130
  ЗИЛ 130 з причепом ПР - 5 М
  Т-40 (трактор)
  Т-40 (трактор) з причепом
  ЗИЛ ММЗ 554
  ЗИЛ ММЗ 554 з причепом ПР-5 М
  КРАЗ 256 Б1 (самоскид)
  ЕО-2628 (екскаватор)
  ГАЗ 3307 (автобус
  ЗИЛ 431610
  Т-16М (трактор)