Для споживачів

Укладання договорів про надання послуг, довідкові та інформаційні матеріали

Форми і зразки документів для надання послуг

Докладніше

Пільги та субсидії

Докладніше

Запитання-відповідь

Докладніше

Організації, які здійснюють повірку приладів обліку

Докладніше

КП "Теплоенерго" - це єдиний комплекс, який надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання населенню, комунально-побутовим та іншим об’єктам, забезпечує стабільне функціонування й експлуатацію котелень, теплових пунктів і теплових мереж, проводить поточний та капітальний ремонти обладнання теплового господарства, розробляє проектно-кошторисну документацію на будівництво, реконструкцію об’єктів теплового господарства, виконує монтаж і ремонт теплотехнічного обладнання тощо.

Якщо Ви не знайшли відповіді на Ваше запитання на сайті або у розділі Запитання-Відповідь, скористайтесь формою зворотного зв’язку, щоб відправити повідомлення до КП "Теплоенерго".

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», (із змінами та доповненнями).

Шановні власники (орендарі) нежитлових приміщень,

які розташовані в багатоквартирних будинках!

 

Інформуємо, що з 28 січня 2021 року вступив у дію Наказ Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» № 358 від 28.01.2022, з урахуванням якого будуть здійснюватися розподіл і нарахування за постачання теплової енергії з лютого 2022 року. Зі змістом Наказу можна ознайомитися за посиланням http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE32954.html; https://ips.ligazakon.net/document/RE37429?an=1. Обсяг спожитої у будівлі теплової енергії визначатиметься за показниками приладу комерційного обліку на вводі до будинку. Обсяг спожитої у будинку теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення розподілятиметься між усіма, без винятку, приміщеннями пропорційно їх опалювальним площам. Для будинку розраховуватиметься середнє питоме споживання теплової енергії та його мінімальна частка.

 

Для квартир (приміщень), обладнаних приладами розподільчого обліку, обсяг спожитої теплової енергії визначатиметься з урахуванням їх показників та мінімальної частки питомого споживання, до якої здійснюватимуться донарахування у разі, якщо витрати за лічильником будуть менші за її значення, та додаватиметься обсяг частки спожитої теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення будинку.

 

Для квартир (приміщень), де відсутні прилади розподільчого обліку, обсяг спожитої теплової енергії визначатиметься за показниками приладу комерційного обліку, зменшених на сумарний обсяг показників приладів розподільчого обліку та обсягу частки спожитої теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення будинку, і розділятиметься пропорційно опалювальних площ вищезгаданих приміщень.

 

Окремо наголошуємо, що відповідно до п.4 ст.11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»:«У разі недопущення споживачем (його представником) виконавця або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги, до відповідного вузла обліку/приладів-розподілювачів теплової енергії для зняття показань або в разі ненадання у визначений договором строк споживачем виконавцю показань відповідного вузла обліку/приладів-розподілювачів теплової енергії, якщо такі показання згідно із законом або договором зобов’язаний знімати споживач, для цілей комерційного або розподільного обліку виконавцем комунальної послуги протягом трьох місяців приймається середньодобове споживання таким споживачем відповідної комунальної послуги за попередні 12 місяців (для послуг з теплопостачання – за середнім споживанням попереднього опалювального періоду). У разі відсутності інформації про показання вузлів обліку та/або недопущення споживачем виконавця або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги, до відповідного вузла обліку/приладів-розподілювачів теплової енергії для зняття показань після закінчення тримісячного строку з дня недопуску виконавець комунальної послуги зобов’язаний здійснювати розрахунки з такими споживачами як із споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку.»

 

З метою максимально коректного застосування Методики для проведення розрахунків просимо Вас передавати показники приладів розподільчого обліку 28-30 числа кожного розрахункового періоду у відділ збуту теплової енергії КП «Теплоенерго».

 

 

 

 

Перелік та умови надання послуг

Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, та містить порядок і повний перелік умов їх надання.

Договір про надання послуг можна оформити за адресою: вул. Софіївська 68, каб. 17 (відділ збуту теплової енергії).

Для укладення договору, в залежності від категорії споживача, необхідно надати наступні документи:

  • для фізичних осіб - письмова заява, паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків (для фізичних осіб-підприємців – ще й технічний паспорт приміщення);
  • для юридичних осіб – письмова заява, копія свідоцтва про право власності на приміщення/об'єкт, копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, копія витягу з єдиного державного реєстру, копія свідоцтва з ПДВ (при наявності), технічний паспорт приміщення (план, експлікація).

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

З метою уникнення неприємностей, пов’язаних з якісним наданням послуг, власникам квартир необхідно терміново погасити заборгованість за надані послуги.

Споживачі, які мають заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, необхідно звернутися до підприємства для укладання договорів про її реструктуризацію.

Адреса КП «Теплоенерго»:

м.Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68 відділ збуту та реалізації теплової енергії (каб. № 17)

Телефон для довідок: