Для споживачів

Укладання договорів про надання послуг, довідкові та інформаційні матеріали

Форми і зразки документів для надання послуг

Докладніше

Пільги та субсидії

Докладніше

Запитання-відповідь

Докладніше

Організації, які здійснюють повірку приладів обліку

Докладніше

КП "Теплоенерго" - це єдиний комплекс, який надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання населенню, комунально-побутовим та іншим об’єктам, забезпечує стабільне функціонування й експлуатацію котелень, теплових пунктів і теплових мереж, проводить поточний та капітальний ремонти обладнання теплового господарства, розробляє проектно-кошторисну документацію на будівництво, реконструкцію об’єктів теплового господарства, виконує монтаж і ремонт теплотехнічного обладнання тощо.

Якщо Ви не знайшли відповіді на Ваше запитання на сайті або у розділі Запитання-Відповідь, скористайтесь формою зворотного зв’язку, щоб відправити повідомлення до КП "Теплоенерго".

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», (із змінами та доповненнями).

Перелік та умови надання послуг

Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, та містить порядок і повний перелік умов їх надання.

Договір про надання послуг можна оформити за адресою: вул. Софіївська 68, каб. 17 (відділ збуту теплової енергії).

Для укладення договору, в залежності від категорії споживача, необхідно надати наступні документи:

  • для фізичних осіб - письмова заява, паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків (для фізичних осіб-підприємців – ще й технічний паспорт приміщення);
  • для юридичних осіб – письмова заява, копія свідоцтва про право власності на приміщення/об'єкт, копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, копія витягу з єдиного державного реєстру, копія свідоцтва з ПДВ (при наявності), технічний паспорт приміщення (план, експлікація).

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

З метою уникнення неприємностей, пов’язаних з якісним наданням послуг, власникам квартир необхідно терміново погасити заборгованість за надані послуги.

Споживачі, які мають заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, необхідно звернутися до підприємства для укладання договорів про її реструктуризацію.

Адреса КП «Теплоенерго»:

м.Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68 відділ збуту та реалізації теплової енергії (каб. № 17)

Телефон для довідок: